Сеть магазинов настоящей еды
Facebook Instagram

Имне

Тщательно отобранные эко-продукты с гарантией качества.
  • пн-пт: 15 - 21
  • сб-вс: 11 - 19

Имне

Язык

Валюта

Натуральные средства для стирки белья и мытья посуды

Натуральные средства для стирки белья и мытья посуды

При прибиранні квартири те, що завжди вважалося порятунком від бруду і мікробів, насправді виявляється бомбою уповільненої дії. Але вибуху ви не побачите. Підступна хімія пральних порошків, засобів для миття підлог, чищення кахлю і освіження повітря не діє миттєво. Токсичні компоненти накопичуються роками і отруюють людину протягом усього життя. «Жардін косметик» - вітчизняне підприємство з випуску безпечної побутової хімії на натуральних милах.


Колізей: Чому назва компанії «Жардін Косметік»?


Світлана Зезекало: У слова «Жардін» гарний переклад з французької - сад, саме поняття сад дуже ємне, позитивне. А «косметік» тому, що ми випускаємо і продаємо справжню косметику, тільки для дому. Крім того, у нас амбітні плани - ми хочемо вийти і на міжнародний ринок, тому назва підбиралася з тим урахуванням, щоб на всіх мовах вона звучала зрозуміло.


К: Ви так впевнені в продукції?


С.З.: Абсолютно впевнені.


К: Як ви прийшли до думки про випуск «побутової хімії без хімії»?


С.З.: Я - багатодітна мама, і, як будь-яка мама, дбаю про здоров'я своєї родини. Завдяки великій кількості доступної інформації про шкоду для дітей сучасної побутової хімії, зрозуміла, що потрібно шукати альтернативу тієї продукції, яку зараз активно завозять в нашу країну і всіляко рекламують. Стала шукати, а альтернативи НЕМАЄ! Ну не буду ж я в 21 столітті прати натертим на тертці господарським милом або мильними горіхами! А мити посуд? А дзеркала? І тоді я вирішила налагодити випуск якісної вітчизняної продукції.


К: Чому вітчизняної?


С.З.: Тому що в Україні, в Києві, знаходився головний інститут СРСР по товарах побутової хімії (ВНДІ Хімпроект). Дуже довго шукали грамотного розробника, познайомилися зі Стадником В.Ф., кандидатом технічних наук, лауреатом державної премії за впровадження нових процесів отримання пральних порошків. І його лабораторія з поставленим завданням впоралася. Адже наша компанія замовила розробку всієї лінійки абсолютно органічної побутової хімії! Моя сім'я і мої власні діти були першими, хто випробував продукцію. Всі залишилися задоволені! Рідке дитяче мило справді не щипає очі. Порошки перуть абсолютно всі (а всі мої діти - хлопчики, повірте, прати доводиться часто) не залишаючи після себе жодних запахів.


К: Чим же продукція «Жардін Косметік» відрізняється від решти?


С.З.: В якості поверхнево-активних речовин, на відміну від інших виробників, ми використовуємо тільки натуральне мило. Крім того, в складі немає жодного продукту переробки нафти, ніяких агресивних для природи і людини компонентів.


К: Це якось доведено?


С.З.: Вся продукція сертифікована, пройшла процес технічної регламентації, введений тільки з цього року, а до дитячої серії миючих засобів вимоги особливо високі! Адже ми вказуємо реальний склад на всій продукції і не маємо права відходити від заявленого, за дотриманням чого ретельно стежать і представники СЕС, і «Укрметртестстандарт».


К: Зараз багато говорять про те, що на вітчизняному ринку досить багато просто небезпечної для людей побутової хімії. Як ви можете це прокоментувати?


С.З.: Всі виробники зацікавлені, в кінцевому рахунку, в отриманні прибутку, і ми тут не виняток. Різниця тільки в тому, що ми є жителями України, і дуже хочеться, щоб наші з вами діти пили чисту воду, дихали чистим повітрям, не страждали від алергій. Невже ви думаєте, що виробник з Європи чи Америки відноситься до нашої природи так само, як ми з вами. А щодо забруднення навколишнього середовища і води, і впливу всіх агресивних інгредієнтів на людський організм ... Це буде потім, і не з ними.


К: Хіба не вся косметика проходить контроль якості?


С. З.: Обов'язково! І косметика, і побутова хімія проходять перевірки! Питання в тому, що існує великий перелік речовин, дозволених законодавчо до використання при їх виробництві. Виробники ж, у свою чергу, намагаючись максимально здешевити кінцевий продукт, зазвичай, використовують більш дешеві компоненти при виробництві.


К: Для того, щоб «прикрасити» продукцію, виробники часто використовують барвники та ароматизатори. Як з цим у вас?


С.З.: Барвників ми не використовуємо принципово, для побутової хімії колір не важливий настільки, щоб вводити їх до складу. Крім того, саме дешеві барвники та ароматизатори дуже часто є «пусковим механізмом» для початку алергії. У серії продукції для дітей, наприклад, зовсім немає ароматів. Також немає ароматів в порошку для посудомийних машин, ополіскувачі, підсилювачі прання. Там же, де це необхідно, в нашій продукції в якості ароматизаторів використовуються високоцінні натуральні ефірні масла («Вогель» Німеччина) та парфумерні композиції («Флорессанс», Франція), причому останні в дуже маленькій кількості, 0, 1%.


К: У продукції цікавий дизайн.


С.З.: Так, упаковку для нашої продукції розробляла Юлія Михалевич - талановита українська дівчина-дизайнер, в роботі вона використовувала справжні французькі гравюри 18-19 століть. Впевнені, що наші споживачі так само високо оцінять результати її праці.


К: На вашому інформаційному буклеті є фраза «Чисто там, де не смітять», думаю, з нею багато хто погодиться.


С.З.: Дуже радує, що наше суспільство стає свідомим, люди дбають не лише про здоров'я своїх близьких, а й про довкілля. Адже це те, що ми насправді залишаємо після себе своїм дітям. Наприклад, нашою компанією для упаковки використовуються тільки біорозкладні пакети.


К: Ви були учасником Першого екологічного конкурсу-фестивалю «Міс Екостиль-2012» ...


С.З.: Символічно, що в Полтаві вперше проводився такий конкурс, і про нас вперше дізналися саме під час цього конкурсу. .....

Информация

Моя корзина Close

Скидки